067 724 71 67
проспект В.Чорновола, 59

Аварійне відкриття замків

У вас зачинилися двері? Загубився ключ від сейфу? Закрилась машина? Зламався замок? Ви не можете відкрити двері? Всі ці проблеми ми вирішуємо швидко та якісно, в короткі терміни та не залишаючи пошкоджень.

Ремонт замків

Проводимо ремонт практично всіх видів замків квартири. Вирішення нестандартних ситуацій. Встановлення кращих по якості та безпеці замків замість старих.

Також проводимо ремонт автомобільних замків. Розблоковуємо заклинивші замки запалювання та відновлюємо їх.

Поради майстра

Якісні замки іноземного виробництва дешевше відремонтувати та відновити: POTEN, MOTTURA, CIZA, GERDA, MCM, ISEO LOB, KABA, MAVER.

Замки середньої  цінової політики : ГАРДІАН, AOCAM, KALE

В броньованих дверях розповсюджені російські замки Эльбар - в них дуже часто виходять з ладу силумінові деталі ручок та нижніх защіпок які ми заміняємо на розроблені нами залізні деталі. Навіть купивши новий замок - все одно виникне та сама проблема - неякісні заводські деталі. Крім того, такі поломки виникають внаслідок просідання дверей і наш майстер зможе правильно відрегулювати правильну роботу замка враховуючи неспівпадіння отворів та надати гарантію на зроблену роботу.

Найчастіше поломки стаються в найдешевших китайських дверях. В таких випадках ми рекомендуємо своїм клієнтам заміняти систему замків на більш якісну та кращу по безпеці.