067 724 71 67
проспект В.Чорновола, 59

Аварійне відкриття замків

У вас зачинилися двері? Загубився ключ від сейфу? Закрилась машина? Зламався замок? Ви не можете відкрити двері? Всі ці проблеми ми вирішуємо швидко та якісно, в короткі терміни та не залишаючи пошкоджень.

Відкриття автомобілів

Втрата ключів або зламався чіп від сигналізації, аварія - все це завдає серйозні неприємності автовласнику, навіть у тому випадку, якщо він застрахований від подібних ситуацій. Щоб:

- Не мучитися з оформленням страховки (або не пояснюватися з вибагливими представниками страхової компанії); 

- Не зв'язуватися з органами внутрішніх справ; 

- Не ризикувати машиною.

Ми пропонуємо послугу «Відкриття замків авто». У рамках послуги надається кваліфікована допомога водіям, що потрапили складну ситуацію: аварійне відкриття автомобіля, відкриття дверей автомобіля за потребою (однієї, двох або всіх разом), відкриття замків машини (включаючи капот).

Ми здійснюємо відкриття машин з мінімумом юридичних формальностей: достатньо пред'явити прибувшому спеціалісту паспорт та документ, що підтверджує, що ви власник авто, щоб робота почалася.

Відкриття замків автомобілів проводиться нами максимально акуратно: ні фарба, ні метал двері не постраждають, а це реальна економія коштів. Роботи проводяться в самі стислі терміни, незалежно від погодних умов і часу доби: відкриття автомобільних замків будь-якої моделі для «Локсмайстер» не представляє складності.

Поради майстра

Слідкуйте за тим, щоб справно працювали двері та замки авто. Якщо сяде акумулятор, або вийде з ладу сигналізація – ви не зможете його відкрити.

Виходячи з машини, навіть на 1 хвилину, не залишайте ключі в середині

Якщо прогріваєте машину – не закривайте двері, або опустіть скло.

Обов’язково майте запасний дублікат ключа та брелка сигналізації.

У разі заїдання замка запалювання або дверного замка - не змащуйте його WD-40. Це тільки погіршить ситуацію. Звертайтесь до нас для ремонту поки замок не заклинив. Це значно дешевше ніж ремонт замка який уже не відкривається.

Не залишайте в середині авто малих дітей разом з ключами.

Перед зимовим періодом робіть профілактичну змазку ключів

Якщо при відкритті авто постійно користуєтесь тільки пультом. То час-від-часу відкривайте замок механічним ключем, так як багато замків просто твердіють, розсихаються чи закисають без руху.