067 724 71 67
проспект В.Чорновола, 59

Аварійне відкриття замків

У вас зачинилися двері? Загубився ключ від сейфу? Закрилась машина? Зламався замок? Ви не можете відкрити двері? Всі ці проблеми ми вирішуємо швидко та якісно, в короткі терміни та не залишаючи пошкоджень.

Відкриття квартир

Ситуацій, в яких потрібне термінове відкриття замків, безліч: зламався або загубився ключ, заклинило двері або замок раптом перестав служити, маленькі діти замкнулися, випадково, в квартирі ... і самостійно проблему вирішити навряд чи вдасться, якщо ви, звичайно ж, не носіть з собою фомку.
Набагато надійніше звернутися до професіоналів своєї справи, які гарантують висококваліфіковану допомогу з розкриття замків дверей будь-якої складності.
У більшості своїй фірми з розкриття замків не можуть дати гарантію того, що їхня робота не завершиться поломкою і замку, і, іноді, двері. Справа в тому, що вхідні двері, зазвичай, зміцнюється набагато ретельніше, ніж міжкімнатні: самі по собі замки можуть бути і цілком «операбельними», а от добратися до них не представляється можливим (обробка, сталеві накладки на область замку і т.д . - все це ускладнює доступ до механізму).
Ми розкриваємо двері із замками від простих до найскладніших. Після відкриття дверей, конструкція дверей і зовнішній вигляд залишаються без ушкоджень.
«Золотий ключик» гарантує збереження дверей завжди, не залежно від її міцності, кількості замків і ситуації, в результаті якої ви звернулися до компанії.

Поради майстра

   У більшості випадків до поломок сучасних броне дверей призводить просідання важкої металевої двері та навантаження на систему засовів замка. Внаслідок навантаження замок виходить з ладу. Якщо замки у ваших дверях при відкритих дверях працюють добре, а при закритих – працюють важко, через силу, то це вже ознака того, що треба відлагодити  роботу замка. Також в такій ситуації швидше за все виходить з ладу система «краб» - замок від якого регелі (засови) відходять також вверх та вниз.

  Часто виходять з ладу китайські броне двері, двері які коштують менше 3х тисяч гривень обладнані дешевими неякісними замками . В таких випадках наш майстер може запропонувати замінити замки на більш яісні.

  В метало пластикових вхідних дверях часто виходить з ладу механіка самих замків, яка зроблена з силумінових частин які швидко стираються, також на морозі металопластик сильно веде що також призводить до поломок.

  В разі виникнення аварійної ситуації – не панікуйте. Зрозумійте, що навіть якщо сусід чи майстер з ЖЕКу запропонують просто грубо виламати, висвердлити або відрізати болгаркою – ви можете так і не відкрити сучасних дверей, або через пошкодження прийдеться встановлювати нові двері, чи дорогі замки.

  В разі, якщо ви загубили один з примірників ключів, а у вас дорогі іноземні замки – ми можемо запропонувати замінити секрет вашого замка з комплектом нових ключів, що обійдеться в декілька разів дешевше.