067 724 71 67
проспект В.Чорновола, 59

Аварійне відкриття замків

У вас зачинилися двері? Загубився ключ від сейфу? Закрилась машина? Зламався замок? Ви не можете відкрити двері? Всі ці проблеми ми вирішуємо швидко та якісно, в короткі терміни та не залишаючи пошкоджень.

Відкриття сейфів

На сьогоднішній день існує безліч моделей сейфів і частина з них розкрити іноді нескладно. Особливо за допомогою молотка або болгарки. Однак, однією з умов роботи майстра при відкритті сейфа є відсутність пошкоджень і відновлення працездатності залізного ящика. Відкриття сейфів - це практично ювелірна робота підвищеної складності. Відкрити сейф набагато складніше, ніж двері квартири або автомобіля. Тут необхідна зовсім інша кваліфікація майстра, навички та інструменти. Тому правильним і логічним у разі необхідності відкриття сейфа є звернення до професіоналів.

Сейфи необхідні для того, щоб захистити документи та цінні речі від води, вогню і сторонніх очей. Але трапляється так, що самі власники цієї залізної меблів не можуть потрапити всередину і використання вмісту сейфа. У пастці виявляються документи і сам власник. Відбувається це часто через те, що міг бути загублений ключ, зачинилися двері, зламався замок сейфа або був забутий код. У цих випадках необхідно провести аварійне відкриття сейфу. Але робити це самостійно не варто, адже пошкодити замок необережними діями дуже легко. Механізм замку сейфа незалежно від моделі досить складний, і розкрити його або підібрати кодові числа непрофесіоналові практично неможливо. Також необхідність аварійного відкриття сейфа виникає в ситуації, коли код став відомий стороннім особам.

Поради майстра

Більшість сейфів, які продають в великих супермаркетах – китайські, часто низької якості. Особливо обладнані електронним кодом – часто відмовляє електроніка. Також ці сейфи не є проти зламними – у них дуже легко виламати двері. Зберігати матеріальні цінності краще в сертифікованих сейфах.

Обов’язково  майте комплект запасних ключів. У разі некоректної роботи замка не чекайте поки не заклинить остаточно, а вчасно звертайтесь до майстра