067 724 71 67
проспект В.Чорновола, 59

Аварійне відкриття замків

У вас зачинилися двері? Загубився ключ від сейфу? Закрилась машина? Зламався замок? Ви не можете відкрити двері? Всі ці проблеми ми вирішуємо швидко та якісно, в короткі терміни та не залишаючи пошкоджень.

Виготовлення автомобільних ключів

Автомобільні ключі   -  всі види ключів авто з імобілайзером (мікрочіпом), смарт ключі BMW, Mercedes(так звані «рибки»). Також проводимо роботи по прив’язці нових електронних ключів, перепрограмування та відв’язка таких при втраті, відновлення зламаних ключів. В наявності корпуси для заміни оригінальних авто ключів. Проводимо ремонт електроніки ключа, заміну кнопок, батарейок, виготовлення викидних авто ключів. Перепрограмовуємо та ремонтуємо штатні брелоки авто сигналізації.

Поради майстра

Поради будуть ті самі, що і при відкритті автомобілів. Але на всякий випадок повторюємо їх:

Слідкуйте за тим, щоб справно працювали двері та замки авто. Якщо сяде акумулятор, або вийде з ладу сигналізація – ви не зможете його відкрити.

Виходячи з машини, навіть на 1 хвилину, не залишайте ключі в середині

Якщо прогріваєте машину – не закривайте двері, або опустіть скло.

Обов’язково майте запасний дублікат ключа та брелка сигналізації.

У разі заїдання замка запалювання або дверного замка - не змащуйте його WD-40. Це тільки погіршить ситуацію. Звертайтесь до нас для ремонту поки замок не заклинив. Це значно дешевше ніж ремонт замка який уже не відкривається.

Не залишайте в середині авто малих дітей разом з ключами.

Перед зимовим періодом робіть профілактичну змазку ключів

Якщо при відкритті авто постійно користуєтесь тільки пультом. То час-від-часу відкривайте замок механічним ключем, так як багато замків просто твердіють, розсихаються чи закисають без руху.