067 724 71 67
проспект В.Чорновола, 59

Аварійне відкриття замків

У вас зачинилися двері? Загубився ключ від сейфу? Закрилась машина? Зламався замок? Ви не можете відкрити двері? Всі ці проблеми ми вирішуємо швидко та якісно, в короткі терміни та не залишаючи пошкоджень.

Виготовлення дублікатів ключів

Квартирні – виготовляємо будь-які види ключів на надсучасному обладнанні. У нас самий великий асортимент та спектр робіт в галузі ключів. Також виготовляємо ключі до під’їздів, робимо дублікати саморобних ключів , ключів від горищ, підвалів, старі польські та австрійські ключі ригельні, тубулярні, поштові, карточки доступу.

Автомобільні ключі   -  всі види ключів авто з імобілайзером (мікрочіпом), смарт ключі BMW, Mercedes(так звані «рибки»). Також проводимо роботи по прив’язці нових електронних ключів, перепрограмування та відв’язка таких при втраті, відновлення зламаних ключів. В наявності корпуси для заміни оригінальних авто ключів. Проводимо ремонт електроніки ключа, заміну кнопок, батарейок, виготовлення викидних авто ключів. Перепрограмовуємо та ремонтуємо штатні брелоки авто сигналізації.

Всі роботи проводяться в найкоротші терміни в зручний для клієнта час.

Сейфові ключі -  виготовляємо всі види сейфових ключів, будь якого виду складності. Оригінальні ключі відомих виробників сейфів.