067 724 71 67
проспект В.Чорновола, 59

Аварійне відкриття замків

У вас зачинилися двері? Загубився ключ від сейфу? Закрилась машина? Зламався замок? Ви не можете відкрити двері? Всі ці проблеми ми вирішуємо швидко та якісно, в короткі терміни та не залишаючи пошкоджень.

Автомобільні ключі з чіпом

Авто чіп-ключі - невід'ємний атрибут кожного автомобіля. Практично всі сучасні автомобілі оснащені системою іммобілайзер, яку впровадили на імпортних автомобілях, починаючи з 1995 року. З тієї пори і до нинішніх часів ця система залишається найбільш важливою системою, яка оберігає ваше авто від викрадення. Іммобілайзер контактує з транспондером, який знаходиться в голівці вашого автоключом. При запуску двигуна відбувається обмін інформацією між іммобілайзером і автоключом з чіпом.

Якщо поданий сигнал є правильним, дається дозвіл на запуск двигуна вашого автомобіля.

З часом з'являються все більш і більш складні системи іммобілайзера, чіпи стали криптованними, з динамічно змінюваними кодами, роллінг, паролями. З'являються ключі з інтелектуальним доступом, коли вам зовсім необов'язково діставати ключ і відкривати їм автомобіль або провертати ключ у замку запалювання, щоб дати двигуну запуск. Все це за вас робить ваш автомобіль.

Золотий ключик допоможе вам у виготовленні дубліката авто чіп-ключа для будь-якого автомобіля, будь то чіп-ключ Мітсубісі, чіп-ключ Форд або чіп-ключ Мерседес. У нашому сервісі ви можете не тільки зробити електронний ключ з чіпом для автомобіля, а також нарізати механічну частину ключа, запрограмувати кнопки центрального замка, а також багато іншого.