067 724 71 67
проспект В.Чорновола, 59

Аварійне відкриття замків

У вас зачинилися двері? Загубився ключ від сейфу? Закрилась машина? Зламався замок? Ви не можете відкрити двері? Всі ці проблеми ми вирішуємо швидко та якісно, в короткі терміни та не залишаючи пошкоджень.

Викидні ключі

Той, хто хоч раз тримав у руці витончений викидний ключ запалювання для автомобіля, по достоїнству оцінив його переваги. Він не тільки зручно розташовується в долоні, ця система дозволяє з'єднати в одному футлярі ключ для запалювання і управління сигналізацією. Ключ не має гострих частин, він не здатний проробити дірку в кишені одягу, його оригінальний зовнішній вигляд вказує на приналежність до певної моделі автомобіля. Викидний ключ зменшує кількість ключів в кишені і підвищує імідж автолюбителя.

Виготовити автомобільний викидний ключ в оригінальному виконанні сьогодні можна для великого ряду автомобілів. Пластиковий футляр для ключа підбирається з урахуванням моделі автомобіля, системи управління сигналізацією. Є можливість вибрати колірну гамму і кількість функцій, за допомогою яких автолюбитель буде управляти системами автомобіля, використовуючи викидний ключ запалювання, як маленький пульт управління.

Потрапляючи в нештатні ситуації, автомобілісти часто втрачають або ламають автомобільні ключі запалювання. Зламаний або зношений ключ можна відновити, якщо придбати новий корпус з відповідним набором кнопок. Замінити загублений ключ можна тільки при виготовленні його дубліката. У цьому випадку проводиться підготовка та прописування чип-транспордера в систему іммобілайзера вашого автомобіля або мотоцикла, проводиться копіювання механічної частини та електроніки ключа запалювання з використанням спеціальних комп'ютерних програм.

Допомога у виготовленні втрачених ключів від будинку, домофона, дачі, мотоцикла, машини або гаража, може прийти до вас додому або в офіс. Часто для виготовлення нового елемента доводиться використовувати можливість відновлення ключа за встановленим замку, для чого проводиться аварійне відкриття дверей.