067 724 71 67
проспект В.Чорновола, 59

Аварійне відкриття замків

У вас зачинилися двері? Загубився ключ від сейфу? Закрилась машина? Зламався замок? Ви не можете відкрити двері? Всі ці проблеми ми вирішуємо швидко та якісно, в короткі терміни та не залишаючи пошкоджень.

Заміна батарейок

Кваліфікація і знання наших майстрів дозволяють швидко і без пошкоджень розібрати дистанційний ключ, поміняти батарейку (батарейки), і в максимально короткі терміни повернути ключ клієнту.

У деяких дистанційних ключах, наприклад, у так званих, ключах рибок для Мерседес, а також інших автомобільних ключах з дистанційним управлінням центральним замком обмежено час на заміну батарейки. Якщо не встигнути вкластися в певний виробником час на заміну елементів живлення, відбувається розсинхронізація штатного ключа або пульта. Іншими словами, ваш автомобіль втрачає з пам'яті пульт управління центральним замком. У таких випадках доводиться його заново синхронізувати або програмувати, що варто додаткового часу і фінансових витрат.

Міняємо батарейки в:

  • Викидних автомобільних ключах
  • Смарт ключах, інфрачервоних ключах
  • Ключах картках
  • Штатних пультах з дистанційним управлінням
  • Пультах сигналізації

Існують автомобільні ключі, елементом живлення в яких служить не стандартна батарейка, а заряджається акумулятор. Наприклад, це ключі від BMW і Ford. У таких ключах заміна акумулятора не передбачена. Заряджаються вони або від замка запалювання, або за допомогою спеціального обладнання.