067 724 71 67
проспект В.Чорновола, 59

Аварійне відкриття замків

У вас зачинилися двері? Загубився ключ від сейфу? Закрилась машина? Зламався замок? Ви не можете відкрити двері? Всі ці проблеми ми вирішуємо швидко та якісно, в короткі терміни та не залишаючи пошкоджень.

Заміна корпусів автоключів

У разі поломки, зносу або продавлювання кнопок проводиться заміна корпусу викидного ключа. У нас можна поміняти корпус викидного ключа для будь-якого автомобіля, будь-якого року випуску. Швидко, якісно і з гарантією.

Дуже часто в ключі знаходиться дуже складна і дорога електроніка, наприклад, транспондер або плата управління дистанційним відкриттям дверей. У заводських ключах транспондер (чип, іммобілайзер) найчастіше посаджений на клей. І для його витягання необхідні спеціальні навички та вміння, щоб уникнути його зламу або пошкодження. Довіртеся професіоналам.

До характерних проблем викидних ключів відносяться наступні:

  • Викидний ключ впав і зламався.
  • Продавилися гумки або кнопки управління дистанційним відкриттям дверей.
  • Знос механічної частини ключа або злам леза.

В останньому випадку достатньо лише зробити нарізку нового леза для викидного ключа.

Також можливий злам кріплення леза. За будь-якої проблеми з викидних ключами ви можете звернутися в наш сервіс.

 Робимо заміну викидних ключів в найкоротші терміни.

 

Також, при бажанні, можна зробити викидний ключ із звичайного ключа, а також поєднати ключ і брелок сигналізації в єдине ціле - в викидний ключ.

Найбільш часті звернення

Renault ключ з двома кнопками.

Продавлюються гумки. Ключ стає зовні непривабливим. Крім того, в утворилися отвори проникає пил і волога, що дуже небезпечно для електроніки ключа Renault.

Заміна корпусу ключа BMW.

Аналогічна проблема з ключами BMW. Також продавлюються кнопки. Крім того, для ключів BMW характерний серйозна зношеність механічної частини ключа, через що з часом ключ дуже погано провертається в замку запалювання, а іноді і зовсім може заклинити.

Зламався корпус ключа Toyota, Lexus.

Для ключів Toyota і Lexus з кнопками характерна заводська недоробка. Електроніки в ключі багато, а кріплення - лише один невеликий болтик. В результаті, з часом корпус ключа ламається. Сервіс автоключом в такому випадку рекомендує заміну корпусу зі звичайного ключа на викидний. Викидний ключ Toyota або Lexus буде служити набагато довше звичайного ключа.

Протерлися гумки ключ Nissan.

У ключах Nissan, наприклад в таких моделях як Primera, Maxima, Almera і інших, заводський ключ виконаний не кращим чином - тонка гумка швидко протирається і рветься. Крім того, ця проблема призводить за собою іншу - виламуються самі кнопки.